Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı

Çiçek Sepeti
Ateşleme Puanı+1
3.349,00 TL Mağazaya Git
Ateşleme Puanı+1
3.349,00 TL Mağazaya Git
Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı fiyatı, Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı özellikleri, Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı önerileri, Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme Bandı şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Yürüme Bandı Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Orijinal Tek Xiaomi Walkingpad Ürünüdür – (Türk Kahvesi Seti Hediyeli)

Xiaomi Markalı ve Mi Home Uygulamasınına Uygun Tek Üründür!

Xiaomi WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüyüş Bandı

Fonksiyonel Kullanım

Koşu bandı kullanıcılarına birçok yönden kolay ve pratik bir spor yapma deneyimi sunmaktadır. Spor salonlarındaki profesyonel koşu bantlarından farksız olan taşınabilir portatif koşu bandı sayesinde kullanıcılar dilediği yerde sporlarını yapabilir.

IML Teknolojisi ile Dayanıklı Yapı

Koşu bandının dayanıklı donanım özellikleri IML teknolojisi kullanılarak tasarlanmaktadır. 100 kg kapasiteye sahip koşu bandı 1432*547*129 mm ebatlara sahiptir. Ürün katlandığında ise 822*547*129 mm ebatlara sahip olmaktadır.

Hafif Alüminyum Alaşımı

Koşu bandı hafif dayanıklı malzemeden üretildiği için kullanıcılar rahatlıkla ürünü dilediği yere taşıyabilir. Koşu bandı brüt ağırlığı 31 kg ve net ağırlığı ise 28 kg’dır. Kullanıcılar koşu bandını kullanmadığı zaman yatak veya koltukların altında rahatlıkla muhafaza edebilir.

Çoklu Koruma Teknolojisi

Koşu bandı kullanıcısının tüm konforunu düşünerek tasarlandığı için çoklu koruma teknolojilerini geliştirmiştir. Koşu bandında çocuk kilidi koruması, aşırı yük koruması, 10 dakikalık otomatik bekleme ve acemi hız sınırı koruması mevcuttur.

İnce Yapı Şık Tasarım

Koşu bandı sahip olduğu tekerlek yapısı sayesinde oldukça rahat bir şekilde yer değiştirebilir. Şık tasarımına ek olarak yerden 57 mm yükseklikte ultra ince bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kullanıcılar her yere koşu bandını rahatlıkla sığdırabilir.

Ayarlanabilir Hız Seçimi ile Uzaktan Kontrol

Koşu bandı hız seviyeleri kullanıcılar tarafından oldukça kolay bir şekilde ayarlanabilir. Koşu bandının minimum hızı 0,5 km/s iken maksimum hızı ise 6 km/s olarak üretilmektedir. Uzaktan kumanda ile kullanıcılar rahatlıkla seviye ayarı yapabilir.

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo