Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti

GittiGidiyor
Ateşleme Puanı+1
3.942,00 TL Mağazaya Git
Ateşleme Puanı+1
3.942,00 TL Mağazaya Git
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti fiyatı, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti özellikleri, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti önerileri, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge (2 Yıl Delta Servis Garanti şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Robot Süpürge Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

1 Yorum
  1. 4 ay önce hepsiburada üzerinden aldım, mi home uygulamasını cep telefonuma yükledim ve ilk temizliğimizi yaptık, ya bu kadar mı olur, neden daha önce almadık ki dedik, her seferinde evden bu kadar toz çıkar mı, hem sessiz hemde konforlu, mop özelliğide harika hem süpürüyor hemde siliyor, silme işlemi sanki cila yapıyor gibi parlatıyor, pro 2+ alın diğerleri üzerinde çıkıntı var, o robotlar bazen koltuk altlarına takılıyor, ama bu robot ta üst yüzel sıfır, her yere giriyor

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo