Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü

GittiGidiyor
449,99 TL Mağazaya Git

Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü ürünü tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı, Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü özellikleri, Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü önerileri, Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Elektrikli Mutfak Aletleri Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah

Marka

Tefal

Model Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah
Renk Siyah
Tek Tuş İle Çalıştırma Var

Genel Özellikler

Hazne Kapasitesi 50 gr
Güç 180 W
Hazne Sayısı 1
Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
Emniyet Sistemi Var
Diğer Özellikler Şeffaf Kapak Dokunmatik Kontrol

Tasarım

Ağırlık 800 gr

Tüm Özellikler

Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü
Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü
449,99 TL

En ucuz Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü, Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı, Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü hangi mağazalarda var, Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü yorumları, Tefal Baharat ve Kahve Öğütücü Siyah Kahve ve Baharat Öğütücü 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı
Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo