Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet

Çiçek Sepeti
Ateşleme Puanı0
499,00 TL Mağazaya Git
Ateşleme Puanı0
499,00 TL Mağazaya Git
Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet fiyatı, Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet özellikleri, Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet önerileri, Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet ürününün 8 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Tablet Pc Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Ürün Detayları Sunny SN-7016 1 GB 16 GB 7″ Tablet 16 GB Kendinden Hafıza Ürün, kendinden kaynaklı 16 GB hafızası ile hizmete sunulmuştur. Video çekmek, izlemek ya da uygulama yüklemek gibi nedenlerle kullanılabilecek bu hafıza ile kullanımı kusursuz hale getirebilirsiniz. Ürünün hafızasının herhangi bir kart ya da bağlantıya değil, sadece kendine bağlanması, kullanımı daha keyifli hale getirecektir. Micro SD Kart Girişi 64 GB’a kadar arttırılabilen hafıza ile ürünü istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. bu sayede kullanımlarınızı yönetebilir, istediğiniz uygulamaları ürün içinde toplayabilirsiniz. Kullanım işlemlerinizi hızlandırmak için ürünü SD kart desteği ile kullanabilirsiniz. GPS Sistemi Avantajı Küresel yön sistemi ile istediğiniz yerden ürün kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. GPS sistemi ile saat ayarları, konum belirleme ve gönderilecek konuma gitme gibi işlemleri yapabilirsiniz. kullanım sırasında ürünü Whatsapp gibi uygulamalara bağlayabilirsiniz. Bu sayede daha uygun bir kullanımda bulunabilir, üründen daha fazla verim alabilirsiniz. Yüksek Çözünürlüklü Kamera İstediğiniz şekilde video, fotoğraf çekebilmeniz için arka kamera 12 MP, ön kamera 8 MP çözünürlükle sizlere sunulmaktadır. yüksek çözünürlük avantajı sayesinde ürün kullanımı daha keyifli hale gelecektir. 1 GB Ram İle Hız Ürün Ram belleği 1 GB’tır. Bu sayede kullanımlarınızı daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Android İşletim Sistemi Android işletim sistemine sahip olmanız, ürünün birçok cihazla aynı uyum ile kullanılmasını sağlar. Bu nedenle ürünün ayarlarını daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo