SSS

Sorunuz var mı? Sizlere Yardımcı Olmak İçin Buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün satışı yapıyor musunuz?

incelesek.com yalnızca ürün ve fiyat karşılaştırması yapan bir sitedir. Ürün satışı yapmamaktadır. Satın alma ile ilgili sorularınızı lütfen satıcı firmaya veya ilgili web sitesine iletiniz.

Mağaza başvurusu kabul ediyor musunuz?

Sitemizde sadece büyük ölçekli, popüler firmalara yer verebiliyoruz, maalesef tüm e-ticaret sitelerinin fiyatlarını yayınlayamıyoruz. Ancak büyük e-ticaret sitelerinde mağazalarınız varsa buradan FIRSATLARI VE ÜRÜNLERİ gönderebilirsiniz.

E-Ticaret sitesinde mağazam var. Başvuru için ücret talep ediyor musunuz?

Tabi ki herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Fırsat Ekle linkinden gönderdiğiniz tüm fırsatlar editör arkadaşlarımız tarafından incelenmektedir. Eğer kullanıcılarımıza uygun ise yayınlanır

Sitemizde Yer Alan Yorumlara İlişkin Şikayet: Sitemizin herhangi bir sayfasında yer alan yorumlarda şahsınıza ait bilgi paylaşımı, hakaret vb. durumlar var ise, lütfen ilgili sayfanın linki ve şikayet gerekçeniz hakkında bilgileri Bize Şimdi Ulaşın adresine gönderiniz. Hızlıca ilgilenilecektir.

Telif Hakkı İddiası Bulunan İçerik: Sitemizde yer alan herhangi bir içerik hakkında telif hakkı iddiası bulunan kişi veya kurumların, ilgili içeriğin sayfamız nezdindeki linki ve gerekli bilgiler ile birlikte Bize Şimdi Ulaşın adresine mail göndermesi gerekmektedir.

Reklam Talepleri: Sitemize reklam vermek isteyen ya da tanıtım yazısı yayınlatmak isteyen kişi veya kurumlar gerekli bilgiler ile birlikte Bize Şimdi Ulaşın adresi ile iletişime geçebilirler. Uygun bulunduğu durumlarda kendilerine dönüş yapılacaktır.

Sitemiz İle İlgili Öneriler: Sitemiz hakkında genel kullanım, eleştiri ve önerileriniz için site adı ile birlikte aşağıda yer alan Bize Şimdi Ulaşın adresine dönüş yapabilirsiniz.

Hala yardıma ihtiyacın var mı? Biz Buradayız!

incelesek.com - Son fiyat ne olur?
Logo
Enable registration in settings - general