Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü

GittiGidiyor
2.999,00 TL Mağazaya Git

Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü ürünü tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı, Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü özellikleri, Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü önerileri, Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Elektrikli Mutfak Aletleri Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Sage SCG600 Gri

Marka

Sage

Model SCG600 Gri
Renk Gri
Tek Tuş İle Çalıştırma Var

Genel Özellikler

Hazne Kapasitesi 340 gr
Hazne Sayısı 1
Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
Kademe 60
Çıkarılabilir Hazne Var

Tüm Özellikler

Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü
Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü
2.999,00 TL

En ucuz Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü, Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı, Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü hangi mağazalarda var, Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü yorumları, Sage SCG600 Gri Kahve ve Baharat Öğütücü 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı
Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo