Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Çiçek Sepeti
Ateşleme Puanı+2
Ateşleme Puanı+2
Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık fiyatı, Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık özellikleri, Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık önerileri, Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Kulaklık Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri


Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Bluetooth teknolojisi ile telefon ve bilgisayarınıza bağlanır, kablo bağlantısına ihtiyaç duymaz. En modern tasarım trendlerine göre üretilmiştir. Müzik dinlemenin yanı sıra dahili mikrofonu sayesinde telefon ile konuşma yapabilirsiniz. Kulaklık pillerinde 35 mAh, şarj kutusunun içerisinde ise 250 mAh dahili batarya bulunur. 1 saatlik şarj süresinden sonra 2.5 saat kesintisiz kullanım sunarken şarj yuvasından şarj ederek 7 saate kadar kullanım sağlar. Bluetooth 5.0 bağlantısı ile tüm IOS ve Android akıllı telefonlara uyumludur. Şarj kutusu micro USB kablo ile şarj olur. Şarj kablosu, kutu içeriğinde yer almaktadır.

Polosmart FS23 TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Eşleşme

Android Cihazlar için ilk eşleştirme;

Cihazınızı micro USB kablosu ile tam dolana kadar şarj ediniz. Kulaklıklar şarj ünitesinden çıkarıldığında otomatik olarak açılır. Birbirleriyle eşleşmeleri için 5-10 saniye bekleyiniz. Kulaklıklar ikisinin de ışığı yanarken eşleşme modundadır. Birisinin ışığı yanıp diğeri yanmıyorken eşleşme tamamlanmıştır. Eşleşme tamamlandığında kulaklıklardan sesli bildirim gelecektir. Kulaklığınızı açmanın diğer bir yöntemi ise kapalı durumdayken üzerlerindeki tuşlara 5 saniye basılı tutarak açabilirsiniz. Kapatmak için iki kulaklığın da üzerlerindeki tuşlara 5 saniye basılı tutunuz. Kulaklıkları şarj ünitesine yerleştirdiğinizde otomatik olarak kapanır. Şarj etmek için şarj ünitesinin arkasındaki tuşa bir kere basmanız yeterlidir. Kulaklıklar şarj olurken ünitenin alt kısmında led ışık yakacaktır.

IOS cihazlar için ilk eşleştirme;

Cihazınızı micro USB kablosu ile tam dolana kadar şarj ediniz. Kulaklıklar şarj ünitesinden çıkarıldığında otomatik olarak açılır. Bağlantı kuracağınız cihazın Bluetooth özelliğini aktif hale getiriniz. Kulaklıkların ışıkları yanana kadar tuşa basılı tutunuz. Işıklar yandıktan sonra 10 saniye içerisinde iki kulaklık birbiriyle eşleşecektir. Kulaklığınız ile mobil cihazınızın yakın olması gerekmektedir. Telefonunuz ana ekranda iken alttan bir pencere açılacaktır. Cihaz ekranında bağlantı animasyonu belirir. “Polosmart FS23” adlı kulaklığa “Bağlan” demeniz yeterlidir. Ardından çıkan ekranda, belirecek bu ara yüzde kulaklığınıza ait şarj değerleri görebilirsiniz. Eğer Ios mobil cihazınız alttan çıkan pencere özelliğini desteklemiyor ise Bluetooth ayarlarından Polosmart FS23 bularak eşleşme işlemini yapınız. Bu değerler gerçeği tam olarak yansıtmayabilir. Kulaklığınızın tam enerji değerlerini telefonunuzun sağ üst kısmındaki ikondan ya da en sol kısmında bulunan “Araçlar” kısmında ekli “Piller” ekranından görebilirsiniz. Otomatik bağlantıyı açık ise kulaklıkları açtığınızda otomatik olarak bağlanır. Kullanım Notları: 1- Kulaklıkları isterseniz tek olarak da kullanabilirsiniz. 2- Her iki kulaklığın üzerinde mikrofon bulunmaktadır. 3- İki kulaklık bağlandığında ikisinden ses alırken, tek mikrofon çalışmaktadır.

1 Yorum
  1. Ben kullanıyorum , tam bir f/p ürünü, o kadar kaliteli olarak beklemeyin ama iş görür, tabiki gönlüm apple da ama fiyat işte, iş görür yani

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo