Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif

Trendyol
333,10 TL Mağazaya Git

Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif fiyatı, Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif özellikleri, Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif önerileri, Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Akıllı Saat Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Ürün Özellikleri

Garanti Tipi:
İthalatçı Garantili
Kasa Çapı:
44 mm
Batarya Kapasitesi Aralığı:
200-300 mAh
Beden:
Tek Ebat
Renk:
Siyah
Özellik:
Nabız Ölçme
Kasa Renk:
Beyaz
Kordon Renk:
Beyaz
Ekran Boyut Aralığı:
1.5″ – 2″
İşletim Tipi:
Diğer
Adımsayar:
var
GPS:
Yok
Nabız Sensörü:
Var
Suya/Toza Dayanıklılık:
Var
Titreşim:
Var
Uyku Takibi:
Var
Sesli Görüşme:
Var
Garanti Süresi:
2 Yıl
Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif
Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif
333,10 TL

En ucuz Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif, Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif fiyatı, Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif hangi mağazalarda var, Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif yorumları, Noriyen Watch 7 Plus 2021 Akıllı Saat Iphone Ve Android Uyumlu Son Nesil Siyah Yan Düğme Aktif 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı
Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo