King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü

GittiGidiyor
279,00 TL Mağazaya Git

King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü ürünü tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı, King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü özellikleri, King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü önerileri, King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Elektrikli Mutfak Aletleri Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

King K 444 Grindex Gri

Marka

King

Model K 444 Grindex Gri
Renk Gri
Tek Tuş İle Çalıştırma Var

Genel Özellikler

Hazne Kapasitesi 60 gr
Güç 200 W
Hazne Sayısı 1
Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
Emniyet Sistemi Var
Diğer Özellikler Şeffaf Kapak Kaymaz Ayaklar
Çıkarılabilir Hazne Var

Tüm Özellikler

King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü
King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü
279,00 TL

En ucuz King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü, King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı, King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü hangi mağazalarda var, King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü yorumları, King K 444 Grindex Gri Kahve ve Baharat Öğütücü 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı
Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo