İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili)

Çiçek Sepeti
119,00 TL Mağazaya Git

İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) fiyatı, İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) özellikleri, İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) önerileri, İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Kulaklık Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Genel Bakış Dairesel şekillere sahip klasik kulak içi kulaklıklardan farklı olarak, EarPods’un tasarımı kulak geometrisine dayalı olarak geliştirildi. Yani diğer kulak içi kulaklıklara göre, daha fazla kişiye çok daha fazla konfor sunuyor. EarPods’un içindeki hoparlörler, ses çıkışını en üst düzeye çıkarıp ses kaybını en aza indirerek yüksek kalitede ses sağlamak için tasarlandı. EarPods, hemen kablo üzerinde yer alan, ses seviyesini ayarlamanızı, müzik ve video oynatmanızı, çağrıları cevaplamanızı ve bitirmenizi kolayca sağlayan yerleşik bir kumandaya sahip. Öne Çıkan Özellikler Apple tarafından tasarlandı Daha derin, daha zengin bas tonları Tere ve suya karşı daha iyi koruma Müzik ve video çalma/oynatma denetimi Aramaları yanıtlama ve sonlandırma Kutunun İçindekiler 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods Teknik Özellikler Genel Uzaktan Kumanda ve Mikrofon Sistem Gereksinimleri Uyumluluk Bilgileri Uzaktan kumanda ve mikrofon, tüm iPod, iPhone ve iPad modellerinde desteklenir (ses açma/kısma işlevleri tüm modellerde desteklenmez). Ses tüm iPod modellerinde desteklenir. iPod nano (4. nesil) için 1.0.3, iPod classic (120 GB) için 2.0.1 ve iPod touch (2. nesil) için 2.2 veya üst yazılım sürümünü gerektirir.

İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili)
İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili)
119,00 TL

En ucuz İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili), İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) fiyatı, İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) hangi mağazalarda var, İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) yorumları, İphone 5/6/6s 3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods (Apple Türkiye Garantili) 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı
Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo