İletişim

· İncelesek.com yalnızca ürün ve fiyat karşılaştırması yapan bir sitedir. Ürün satışı yapmamaktadır. Satın alma ile ilgili sorularınızı lütfen satıcı firmaya veya ilgili web sitesine iletiniz.
· Mağaza başvurusu kabul etmemekteyiz: Sitemizde sadece büyük ölçekli, popüler firmalara yer verebiliyoruz, maalesef tüm e-ticaret sitelerinin fiyatlarını yayınlayamıyoruz.

Her türlü düşünce, yorum ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz ile ilgili her türlü iletişimi incelesek.com@gmail.com adresine mail atarak sağlayabilirsiniz. Lütfen iletişime geçmeden önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz. 

İletişim Gerekçeniz Nedir?

Sitemizde Yer Alan Yorumlara İlişkin Şikayet: Sitemizin herhangi bir sayfasında yer alan yorumlarda şahsınıza ait bilgi paylaşımı, hakaret vb. durumlar var ise, lütfen ilgili sayfanın linki ve şikayet gerekçeniz hakkında bilgileri incelesek.com@gmail.com adresine gönderiniz. Hızlıca ilgilenilecektir.

Telif Hakkı İddiası Bulunan İçerik: Sitemizde yer alan herhangi bir içerik hakkında telif hakkı iddiası bulunan kişi veya kurumların, ilgili içeriğin sayfamız nezdindeki linki ve gerekli bilgiler ile birlikte incelesek.com@gmail.com adresine mail göndermesi gerekmektedir.

Reklam Talepleri: Sitemize reklam vermek isteyen ya da tanıtım yazısı yayınlatmak isteyen kişi veya kurumlar gerekli bilgiler ile birlikte incelesek.com@gmail.com adresi ile iletişime geçebilirler. Uygun bulunduğu durumlarda kendilerine dönüş yapılacaktır.

Sitemiz İle İlgili Öneriler: Sitemiz hakkında genel kullanım, eleştiri ve önerileriniz için site adı ile birlikte yukarıdaki mail adresine dönüş yapabilirsiniz.

Teşekkürler. 

Logo