Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet

Çiçek Sepeti
Ateşleme Puanı0
5.499,00 TL Mağazaya Git
Ateşleme Puanı0
5.499,00 TL Mağazaya Git
Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet fiyatı, Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet özellikleri, Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet önerileri, Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet ürününün 8 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB 10.8″ Tablet şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Tablet Pc Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Ürün Detayları Huawei MatePad Pro 6 GB 128 GB ” Tablet Dosyalarınız İçin Gerekli Depolama Alanını Sunar Kendisinden sunduğu 128 GB geniş depolama alanının yanında, aynı zamanda SD kart desteğine de sahip. SD kart desteğiyle birlikte depolama alanı 256 GB’a kadar yükseltilebilir. Böylece tüm dosyalarınızı ve uygulamalarınızı tablet içerisinde saklayabilirsiniz. Kaliteli Görüntüler Kullanım Keyfini Arttırır Kullanım sırasında ekran çözünürlüğünün getirisi sayesinde görüntülerden aldığınız verim daha yüksek olacaktır. 2560 x 1600 piksel ekranı, görüntülerin size çok daha net ve canlı aktarılmasını sağlar. Yansıma ve Gölgelenme Sorunu Oluşmaz Son ekran teknolojileri arasında yer alan IPS ekran, ekran üzerinde gölgelenme ve yansıma gibi sorunların oluşmasının önüne geçer. Böylece tableti kullanırken, yansıma dolayısıyla açınızı değiştirmek zorunda kalmazsınız. Ön ve Arkada Yer Alan Çift Kamera Tabletinizle isterseniz fotoğraf ve video çekimi de yapabilirsiniz. Sizin için değerli olan anları ölümsüzleştirebilir ya da içinizdeki fotoğrafçıyı dışarıya çıkarma fırsatı bulabilirsiniz. 10,8 İnç Ekranı Her İşlemi Kolaylaştırır İşiniz, dersleriniz ve birçok şey için kullanabileceğiniz tabletiniz üzerinde, dizi ya da film keyfi de yapabilirsiniz. 10,8 inç ekranı izlediğiniz şeyden daha fazla keyif almanızı sağlarken, görüntü kalitesi de sizi tatmin eder. Bluetooth ile Veri Aktarımı Dosyalarınızı başka bir cihaza aktarmak ya da farklı bir cihazdan tabletinize dosya almak için kablo bağlantıları ile vakit kaybetmenize gerek yok. Bluetooth özelliğini kullanarak tabletinizle istediğiniz zaman veri aktarımını kablosuz gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo