Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü

GittiGidiyor
849,00 TL Mağazaya Git

Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü ürünü tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı, Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü özellikleri, Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü önerileri, Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Elektrikli Mutfak Aletleri Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Demsan Brader 200 Inox

Marka

Demsan

Model Brader 200 Inox
Renk Inox
Tek Tuş İle Çalıştırma Var

Genel Özellikler

Hazne Kapasitesi 200 gr
Güç 1200 W
Hazne Sayısı 1
Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
Öğütme Malzemesi Paslanmaz Çelik Bıçak
Emniyet Sistemi Var
Diğer Özellikler Kaymaz Ayaklar
Çıkarılabilir Hazne Yok

Tüm Özellikler

Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü
Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü
849,00 TL

En ucuz Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü, Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü fiyatı, Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü hangi mağazalarda var, Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü yorumları, Demsan Brader 200 Inox Kahve ve Baharat Öğütücü 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı
Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo