Sinbo Dikey Elektrikli Süpürge (SVC-8602) Ürün İncelemesi

Dikey şekilde istediğiniz yerde saklayabileceğiniz portatif bir üründür. Bu sayede yaşam alanlarınızda çok az yer kaplar. Evinizin herhangi bir köşesinde kolayca muhafaza edilebilir. Kullanılmak istendiğinizde ise kablo kordonu açılır prize takılır ve süpürme işlemine başlanır. Ürün hafiftir kullanım esnasında yormaz.

Yeterli bir boya sahiptir bu sayede dipte kalan yerleri bile süpürebilirsiniz. Yerden belli ölçüde yüksek olan ayaklı mobilyaların altını bile kolaylıkla süpürmeniz mümkündür. Günlük kullanım ya da derin temizlik için her evde mutlaka bulunması gereken süpürgedir, temizliği daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Dikey süpürge ile ekstra enerji sarf etmeden eğilmeden ve belinizi bükmeden yerleri süpürebileceksiniz. Belli bir yaşın üstündeyseniz ya da sırtınız veya belinizle alakalı bir sağlık sorununuz varsa Sinbo dikey süpürge sayesinde rahatlıkla evlerinizi temizleyebilirsiniz.

890 WATT kapasitesinde bir güçle çalışır. Bu gücün en büyük getirisi yüksek emiş performansıdır. Tozları ve kirleri emiş gücü konusunda hiçbir sorun yaşamadan çalışabileceksiniz. Sağlığınızı tehdit eden kirlerden saniyeler içinde kurtulabilirsiniz. Ses seviyesi sadece 62 DB’DİR.  Sıradan ses denilebilecek bir ölçü olarak kabul edilen bu ses seviyesi sayesinde çevrenizdeki kişileri rahatsız etmeden çalışabilirsiniz. Uygun saatlerde yapılan süpürme işlemiyle birlikte komşularınızın konforu kaçmamış olur.

Toz, yemek artıkları, kıl ve hayvan tüyü gibi pek çok unsuru zahmetsiz bir şekilde hızlıca içine çeker ve haznesinin içine hapseder. Böylece evlerinizde daha Hijyenik bir ortam elde edebilirsiniz.

  • Hızlı ve güçlü temizlik için torbasız
  • Elde taşınabilir olarak değiştirilebilir
  • Sarılabilen kablo makarası
  • Çıkarılabilir sap
  • Şeffaf toz haznesi
  • 58,4 X 22,06 ve yaklaşık ağırlık 7 kilogramdır.
N11 Satın Alınma Oranı
80 %
GittiGidiyor Satın Alınma Oranı
83 %
Trendyol Satın Alınma Oranı
77 %
Çiçek Sepeti Satın Alınma Oranı
81 %

 

Kullanıcı yorumu:

  • Biraz sesli çalışan bir süpürge fakat güçlü bir motoru bulunuyor ve iyi süpürüyor. Hafifliği ve kablosunun kalın, sağlam olması bakımından iyi. Rahat kullanılıyor. Detaylı temizlik değil de günlük kullanım için yeterli oluyor. Dikey olması sayesinde yormuyor.

Kullanıcı yorumu:

  • 10 numara süpürge çok güçlü ama ek parçaları yok. Temizlemesi çok kolay dik olduğu içinde işim bitince direk kapının arkasına koyuyorum yer kaplamıyor.

Kullanıcı yorumu:

  • Bu kadar kuvvetli bir çekiş gücü beklemiyordum. Ayrıca çok abartılı bir sesi yok, üçgen başlık sayesinde koltukların ve yatağın altındaki en dip köşelerdeki tozlara bile rahatça ulaşıyor. Fiyat olarak muadili arasında en uygun olanı bu olduğu için seçmiştim. Paramın fazlasını hak etti diyebilirim.

Model: Sinbo

Dikey ve Yatay Elektrikli Süpürge Modelleri için TIKLAYINIZ En İyi Robot Süpürge Modelleri için TIKLAYINIZ

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo