[İnceleme] Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU İnverter Duvar Tipi Klima

AİRFEL Klima ile En İyi Sıcaklığa ve soğukluğa Kolayca ulaşabilmek mümkün

Son teknoloji özellikleriyle AİRFEL Klima, yaşam alanınızı en iyi şekilde sıcaklık ve soğukluk sağlıyor. Klimada havayı ortama eşit bir şekilde dağıtabilecek dikey üfleme özelliği bulunur. Bu sayede sıcaklık ve soğukluk homojen bir şekilde odanın her köşesine kadar yayılır.
-15 dereceye kadar ortam sıcaklığını soğutabilen AİRFEL Klima, istediğiniz sıcaklık ve soğukluk derecesini kolayca ayarlayabilmenize olanak tanıyor.

41 DB ses seviyesine sahip olan AİRFEL Klima, kullanım sırasında size hiçbir şekilde rahatsızlık vermez. Bu sayede klimanızı dilediğiniz şekilde kullanabilir, sessizliğin ve ideal sıcaklığın aynı zamanda esintinin keyfini çıkarabilirsiniz.
STAND BY MODUNDA yalnızca 1 W enerji tüketen ürün, düşük enerji tüketimi ile enerji tasarrufu sağlayarak ev bütçesini koruyor. Sezona uygun INVERTER özelliği ise %20 daha düşük enerji tüketimi özelliğini destekliyor.

12000 BTU kapasitesi ile yaşam alanınızı en iyi şekilde ideal sıcaklığına kavuşturan AİRFEL Klima, INVERTER teknolojisiyle turbo fonksiyonunu birleştiriyor. Bu iki teknolojinin birleşimi sayesinde hızlı ısıtma ve hızlı soğutma özelliği devreye giriyor. Ulaşmak istediğiniz serinliğe saniyeler içinde kavuşmanıza olanak tanıyan AİRFEL Klima, arıza tespit sistemi sayesinde ise son derece kolay bir kullanım olanağı ortaya koyuyor.

AİRFEL LTXN35U Duvar Tipi Klima (12.000 BTU)

  • Soğutma Kapasitesi: 12.000 BTU.
  • Isıtma Kapasitesi: 13.000 BTU.
  • Soğutma Verimliliği: A++
  • Isıtma Verimliliği: A+
  • İç Ünite Ses Basıncı (Düşük): 28 DB
  • Yıllık Soğutma Güç Tüketimi: 201 KWH
N11 Satın Alınma Oranı
86 %

Kullanıcı yorumu:

İç ve dış ünite sessiz sayılabilir. Buzdolabı çalışma sesi kadar bir ses yapıyor sadece.  Ürünü 23 derecede 10 dakikadır çalıştırıyorum içerisi serinledi yorumlardaki gibi buz gibi oldu. Evde başka klima da var ancak onların yenileri çok pahalı olduğu için bunu tercih ettim. Kısacası fiyat performans için alınabilecek bir ürün diye düşünüyorum

Kullanıcı yorumu:

Ürünü bir haftadır kullanıyorum gayet şık ve sade bir tasarım. Oldukça sessiz çalışıyor. Yaklaşık 20m2 LİK kuzey cephe mutfağımızda kullanıyoruz 10 dakika içerisinde etki ediyor. Salon için de bu serinin 24000 olanından aldım o bundan biraz daha gürültülü.

Kullanıcı yorumu:

Bir kere iç ünite çalıştığını bile anlamayacağınız kadar sessiz. Fan hızı en düşük kademede iken bile 27 metrekare odamı buz gibi etmeye yetiyor. Dış ünite de en az iç kadar sessiz diyebilirim. Verdiğim parayı her kurusuyla hak ediyor urun. Isıtma performansını bilmiyorum tabi denemedim. Ama ben zaten ısıtma için almadım bu ürünü. Alacak olanlara şiddetle tavsiye ederim. Görüntü olarak çok kibar bir üründür.

En ucuz Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU İnverter Duvar Tipi Klima, Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU İnverter Duvar Tipi Klima fiyatı, Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU İnverter Duvar Tipi Klima hangi mağazalarda var, Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU İnverter Duvar Tipi Klima yorumları, Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU İnverter Duvar Tipi Klima 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı1 Yorum
  1. Klimayı iş yerimizde kullandığımız için ben evime de taktırdım, yaklaşık 7 ay önce aldım. Isıtmasını da yaşadık soğutmasını da performans 10 üzerinde 8 diyebiliriz. Odamız yaklaşık 24 m2 ve 25 derecede çalıştırıyoruz oda gerçekten buz oluyor ve üşüyoruz hatta odanın kapısını açıyoruz ki diğer odalarda bundan yararlansın 🙂 Isıtma konusu da iyi ancak kapattığın an oda buz oluyor, gerçi soba değil ki yavaş soğusun:) 🙂 Alacaklara tavsiyemdir

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

Logo