2021 En İyi Televizyon Önerileri – Televizyon İncelemeleri Yorumları

EN İYİ TELEVİZYON ÖNERİLERİ

Günlük hayatta özellikle evde vakit geçirenler için televizyon oldukça önemlidir. Görüntü kalitesi ses çıkışı için araştırılmadan televizyon alınmamalıdır. Sinema bağımlıları içinde televizyon beklentileri karşılayabilecek özelliklerde tasarlanmış olmalıdır. Satın almadan önce markasına kaç ekran olduğuna özelliklerine göz atmak istiyor olabileceğinizi düşünerek bu yazımızda sizler için en iyi televizyon önerilerini paylaşıyoruz.

Vestel 58U9500 58″ 4K Ultra HD Smart LED TV

Piyasada birçok kaliteli markayla eş değer satış gücüne sahiptir. VESTEL TV sıra dışı çözünürlüğü ile üstün kalite sunmaktadır. Görüntüler kristal netliktedir. Karşınızdaki görüntülerin netliği sizi adeta izlediğiniz şeyin içine çeker. Ekranda milyonlarca farklı rengi aynı anda görebilirsiniz. İşlevselliği yanı sıra zarif bir tasarıma sahiptir. Görsel olarak ta gerek dokusu inceliği detayları ile satın almak isteyeceklerin ilgisini çeker. Mutfakta ofiste her yerde gerek masa üstü gerekse duvarda rahatlıkla tercih edilebilir. Bulunduğu her ortama şıklık katar.

Sinema ya da TV izlemek için sadece görüntü kalitesi değil aynı zamanda seste önemlidir. Kesintisiz yankısız bir ses istiyorsanız bu televizyon sizin için uygun olabilir.146 cm ekran ölçüsü ve yansıma kırıcı özelliği vardır. Yan taraftan da ekranı rahatlıkla görebilirsiniz. 4K ULTRA HD teknolojisi ile üretilmiştir. Özel mavi ışık göz yorgunluğu alır.

ONVO OV32F152 Televizyon

32 İNÇ ekran boyutuna sahiptir. A sınıfı enerji ile üretilmiştir. Ürün ölçüleri 80 cm’dir. HD Çözünürlük 16 w ses çıkışı bulunmaktadır. 2 adet USB girişi 3 adet HDMI girişi bulunmaktadır. Ürünün üretimi bu yıl gerçekleşmiştir. Siyah rengi ve incecik yapısı sayesinde görsel bir zenginlik yaratmaktadır. Fiyatı oldukça uygundur. Ürünün kullanıcıları herhangi bir arıza veya sorun belirtmemiştir. Kurulumu için montaj destek hizmeti vermektedir.

PHILIPS 50PUS7505 50” 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED Smart TV

4K Ultra HD LED, Çapraz ekran boyutu 50 (inç), Çapraz ekran boyutu (metrik) 126 cm, Ekran çözünürlüğü 3840×2160, En-boy oranı 16/9 ürün ağırlığı 10 kilogram, Görüntü geliştirme ve ultra çözünürlük sağlamaktadır. Ekran parlama ve yansıma yapmaz duvar kurulumuna uygundur. Renk geçişleri ve netliği sayesinde kendinizi izlediğiniz şeyin içinde bulacağınız bir üründür. DOLBİ VİSİON HDR gibi farklı formatlarla uyumlu olarak çalışmaktadır. Video ya da dizileri üst kalitede izleyebilmenize olanak tanır. Önemli formatlar ile bir arada çalışarak farklı görüntü teknolojilerinden yararlanmanızı sağlar. Sinematik görüntü ve ses kalitesine yönelik olarak ileri derecede gerçekçiliğe sahip sahneler izlemenize kolaylık tanır. Kumandası aracılığıyla kişiselleştirme ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Philips 50PUS7505 50” 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED Smart TV

Teknik Özellikler Görüntü/Ekran Ekran 4K Ultra HD LED Çapraz ekran boyutu (inç) 50 ...

Philips 50PUS7505 Televizyon

Philips 50PUS7505 Televizyon için ürün özellikleri ...

REGAL 32R602H 32″ Uydu Alıcılı HD LED TV

Televizyon alıcılarının tüm beklentilerini karşılayabilecek özellikte üretilmiş bir üründür. LED TV ile siz de 1366 x 768 piksel çözünürlüğün sunduğu milyonlarca renk arasından doğanın tonları göz sağlığınızı koruyarak izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Ekran paneli teknolojisi görüntü aktarma esnasındaki gördüğünüz tüm sahnelere odaklanmanıza yardımcı olur. Işık hızında yenileme ile takip ettiğiniz sinema ve dizileri tek solukta heyecanla izleyebilirsiniz. 32 İNÇ ekran ve 80 cm genişliğe sahiptir. Ekran ayarlarını kişiselleştirme özelliği bulunur. Uydu alıcısı özelliği sayesinde istediğiniz kanalı kolayca izleyebilirsiniz ve kurulum konusunda sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda birçok kablo ile uğraşmadan görüntü kirliliğinden kurtulursunuz. Parlama önleyicisi görüntü kalitesini arttırır. Ergonomik bir tasarıma sahiptir. Hoparlör sistemi net şekilde sesleri algılamanızı sağlar. Analog ayarlama ile ses seviyesini ve türünü kendiniz ayarlayabilirsiniz. Uygun fiyatlara satışa sunulması tercih kolaylığını arttırıyor.

TELEVİZYON KATEGORİSİNDEKİ DİĞER ÖNERİLER

 

İçindekiler

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo