2021 En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri – Robot Süpürge Ürün İncelemeleri

EN İYİ ROBOT SÜPÜRGE TAVSİYESİ

Özellikle çalışan insanlar için hayat kolaylaştırıcı bir cihazdır. Ve üretilmeye başlandığı zamandan itibaren ciddi talep görmüştür. Zaman kazandırması ve çaba sarf etmeden temizlik için robot süpürge arıyorsanız yazımızda tam da size göre robot süpürge tavsiyeleri olacak.

ROBOROCK S5 MAX VACUM CLEANER Beyaz Akıllı Robot Süpürge

Üstün teknolojisi ve kir algılama Sensoru ile kirlerin üzerine gider ve Hijyenik temizlik sunar. Halılara yapışan saçları ve evcil hayvan tüylerini hızlıca temizler. Akıllı robot teknolojisi ile üretilen cihaz insan gücüne gereksiniz duymadan gezdiği tüm noktaları derinlemesine temizler. Tüm evlere uygundur. Rotayı tespit eder o noktadaki birikim pislikleri hızla içine çeker. Tüm yüzler için özel aparatları bulunur. Ürün hafiftir kurulum gerektirmez, kutudan çıktığı an kullanıma hazırdır. Süpürge uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilir, manuel olarak ta kullanıma uygundur. Islak yüzey temizliği yapma açısından oldukça önemli olan sıvı tankı, oldukça yüksek bir kapasiteye sahiptir. Sadece süpürme işlemi değil aparat takıldığında paspaslama da yapabilmektedir. Bir saat içinde şarj olabilen robot süpürge 150 dakika boyunca aralıksız temizlik yapabilir.

XİAOMİ Mi Robot VACUUM MOP Pro Beyaz Akıllı Robot Süpürge

Evdeki en büyük yardımcınız haline gelecek robot süpürge sayesinde iş yükümlülüklerinden kurtulabilirsiniz. Evin büyüklüğü ne olursa olsun robot süpürge sayesinde kirden arınabilirsiniz. Evinizin kirli kalmaması için 2 gün arayla robot süpürgeden faydalanabilirsiniz. Cihaz otomatik yapıya sahiptir gerek uzaktan kumanda ile de rahatlıkla komut alabilir. Bebekli ve evcil hayvanı olan kimseler tarafın oldukça talep gören XİAOMİ ürünü teslim aldığınız an çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Ürün garantili orijinal ve faturası ile gönderilmektedir. Mermer yüzeyler için aparat ve şarj adaptörü bulunmaktadır. Daha temiz bir yaşam alanı aynı zamanda paspaslama istiyorsanız bu ürünü düşünebilirsiniz.

ROİDMİ Eve VACUUM MOP Akıllı Robot Süpürge (ROİDMİ Türkiye Garantili)

Ürün birçok robot süpürgeye göre herkesin alabileceği fiyatlarda satılmaktadır. Diğer markalara göre kullanım süresi daha uzundur. Yaklaşık 200 dakika boyunca aralıksız olarak halı parke zemin ve mermerde gezer. 15 W gücündedir. 3 saat süre içinde tamamen şarj olur. Toz alma kapasitesi 0,4 litredir. Garantili orijinal üründür. Severek kullanacağınız ürünün ses seviyesi oldukça düşüktür. İstediğiniz zaman istediğiniz saatte gönül rahatlığı ile çalıştırabilirsiniz. 3 ayrı program özelliği bulunur. İstenilen hızda çalıştırarak yaşam alanını daima temiz tutabilirsiniz.

ANKER EUFY ROBOVAC 11S HEPA Filtreli Robot Süpürge

Teknolojinin gelişmesi ev aletlerinde çeşitliliği arttırarak rutin işleri kolaylaştırmaktadır. ANKER EUFY ROBOVAC 11 S HEPA filtre yüksek emiş gücü ile tasarlanmıştır. Akıllı süpürgenin evi süpürdüğü sırada farklı işlerle uğraşarak zaman kazanabilir ve daha az yorulursunuz. Ufak görüntüsü sayesinde dar alanlara da girerek köşe bucak temizlik yapar. Klasik temizlik anlayışının ötesine geçen yeni nesil robot süpürgeler tek tuşla tüm evin temizliğini kolayca üstlenebilmektedir. Mobilya altlarına kolaylıkla girebilen robot süpürge hiçbir alanı es geçmez. Bebek bulunan evlerde halıların her zaman daha Steril olması gerekir. Çocuklu annelerin işini kolaylaştıran cihaz her gün düzenli kullanıldığında halı içlerinde kesinlikle kir birikmez. Performansı ve sağladığı kolaylık göz önünde bulundurulduğunda çok uygun fiyatlara satın alabileceğiniz bir robottur.

VİOMİ V2 Pro VACUUM CLEANER Lazer SENSÖR Robot Süpürge

VİOMİ V2 PRO kullanıcısına birçok açıdan kullanıcısına avantaj sağlar ve işleri kolaylaştırır. Haritalama özelliği, SENSÖRLER içerdiği kamerası ile en etkili ve verimli şekilde çalışabilen bu robot süpürge modeli ile temizlik pratik şekilde tamamlanabilir. Sadece süpürme değil aynı zamanda yerleri silme özelliği bulunur. 2 programlı ve yaklaşık 2 saat aralıksız kullanılabilecek enerjiye sahiptir.

ROBOT SÜPÜRGE KATEGORİSİNDEKİ DİĞER ÖNERİLER

 

İçindekiler

1 Yorum
  1. Diğerlerini bilmem ama XİAOMİ Mi Robot VACUUM MOP Pro+ aldım, yaklaşık 3 ay önce, her çalıştığ zaman haznesinde bir sürü toz birikiyor, harika ötesi bir cihaz, haftada 1 gelen temizlikçimizi ayda 1 e düşürdük,eve gelmeden önce işte çalıştıryorum eve gelince her yer pırıl pırl, mobil uygulaması var, birde alırsanız mop lu alın paspasta yapıyor

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo