2021 En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiyeleri

EN İYİ ELEKTRİK SÜPÜRGESİ TAVSİYELERİ

Evdeki kirleri ve tozları yok etmenin en kolay yollarından biri emiş gücü yüksek bir elektrik süpürgesidir. Halı aralarında biriken bakterileri silkeleyerek temizlemeniz mümkün değildir. Kayda değer kullanışlı bir elektrik süpürgesi ile halı ve zeminlerde oluşan mikroplardan kurtulabilirsiniz. Sizler için en iyi en iyi elektrik süpürgelerini detayları ile araştırdık.

Fantom Turbo Tr 8650 Torbasız Multi CYCLONE Elektrik Süpürgesi

Fantom turbo torbasız bir süpürgedir. 850 W motor gücüne sahip olan elektrikli süpürge yüksek emiş gücü sayesinde tozların kolaylıkla süpürülmesini sağlamaktadır. Tozların merkeze doğru toplanmasını ve temiz havanın dışarı atılmasını sağlar.

Kuru kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Toz haznesi ile kuru emiş gücü sonucu toplanan tozları hapseder. Yüksek emiş gücü ile tozları havadan ayırarak hazneye aktarır. Emilim sonrası tozları ayrıştırarak toz haznesine aktaran elektrikli süpürgenin toz toplama kapasitesi 4,5 litredir. Multi haznesi sayesinde toz torbasına gerek kalmaksızın tozların toplanmasını ve depolanmasını sağlamaktadır. Toz torbası olmadığı için temizleme şekli haznenin boşaltılması ile gerçekleştirilmektedir.

Kullanım alanını etkileyen en önemli faktör kablo boyunun uzunluğudur. Kablo boyu 5 metre olan elektrikli süpürge ile geniş alanda kolaylıkla temizlik yapabilirsiniz. Kullanım sonrası kabloyu otomatik sarma olanağına sahip olan süpürge, kullanım ve park pozisyonu olarak yatay kullanıma sahiptir. Kolay kullanım sağlayan elektrik süpürgesi 79 DB ses aralığında çalışmaktadır ve en yüksek performansta bu ses aralığına ulaşır. 850 W motor gücüne sahiptir ve 4,5 litrelik toz toplama kapasitesine sahip toz haznesi vardır. Kolay kullanım sağlayan 5 metre kullanım kablosuna sahiptir.

SAMSUNG VC07R302MVP 750 W 3A Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Sahip olduğu üstün emiş gücü sayesinde ortamda yer alan tüm kirleri dahi kolaylıkla söküp almaktadır. Her bakımdan sizlere yüksek performans sağlayan ürün, tutarlı ve yüksek emiş gücü sayesinde toz ve kiri havadan çekerek dış haznesindeki güçlü alana hapseder. Dolduğunda tek bir dokunuş yardımıyla hazneyi gövdeden çıkarabilir ve elinizi dahi sürmeden tüm kirden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sahip olduğu 5 kademeli filtre sistemi sayesinde temiz havayı solumanıza yardımcı olur. Burada yer alan siklon parçası, havayı ve tozu birbirinden ayırarak sizlere temiz ve kullanışlı bir ortam sağlar. Ürün sahip olduğu 2 yönlü park sistemi ile kolaylıkla saklanabilmektedir. Yıkabilir filtreleri sayesinde oldukça kolay temizlenebilmektedir. 

FAKİR VEYRON Turbo XL Mat ROSE Premium Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

Sahip olduğu 2 L toz haznesi sayesinde sürekli hazne temizleme derdine son veriyor. Aynı zamanda HEPA 13 filtresi yüzeylerde bulunan tüm tozların toz haznesine hapsolmasını sağlıyor. Hazneye giren tozların tekrar yüzeylere yayılmasına olanak vermiyor. Yıkanabilir olması sebebiyle de HEPA filtre kolaylıkla temizlenebiliyor. Bu sayede hem enerji hem de zamandan tasarruf etmeyi mümkün kılıyor. 3 farklı kategoride “A” sınıfı: Enerji verimliliği, sert zeminde temizlik performansı ve tozları yeniden yayma. Bunun yanında düşük gürültü seviyesi sayesinde ses kirliliğinin de önüne geçerek temizlik deneyimizi rahat bir hale getiriyor.

Farklı zeminlere uygun olarak değiştirebileceğiniz geniş ve ayarlanabilir vakum gücü her duruma uyum sağlama olanağı sizin ellerinize bırakıyor.

FAKİR Veyron Turbo XL Mat Rose Premium Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

Su haznesi: Yok;Ses seviyesi :(db) 74;Motor gücü (w) :750;Toz torbası: Yok;Toz haznesi: ...

Fakir Veyron Turbo XL Premium MAT ROSE Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

AAA enerji karnesi Motor Gücü 750 Watt Ses Seviyesi 74 desibel Hepa 13 Hacim / Toz ...

Fakir Veyron Turbo XL Premium Rose Elektrikli Süpürge

Fakir Veyron Turbo XL Premium Rose Elektrikli Süpürge için ürün özellikleri ...

Veyron Turbo XL Premium Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi-Mor

VEYRON TURBO XL PREMIUMTOZ TORBASIZ KURU VAKUM SÜPÜRGESİ 750 WElektronik ayarlanabilir ...

Fakir Veyronturbo Xl Premium Rose

Fakir Veyronturbo Xl Premium RoseFakir Veyronturbo XL 750W toz torbasız süpürge, ...
 

Karaca Vantuz S6 Black Elektrik Süpürgesi

Toz torbası bulunmaz. Onun yerine yerleştirilmiş olan toz haznesi epey kolay bir şekilde temizlenir. Gövdeden ayrılması ve gövdeye geri takılması oldukça pratiktir. 2.8 litrelik bir hacmi bulunur. Böylelikle uzun süre kullanılabilir. 899 WATT değerinde güce erişebilir. Bu sayede gayet yeterli bir emiş performansı ortaya koyar. Yüzeylerdeki kirleri kolayca hazne içerisine toplar. Başlığı sayesinde halı ipliklerinin arasına girmiş olan kirleri bile yakalar. Bünyesinde bulunan filtreler sayesinde tozların ve çeşitli Partiküllerin havaya karışmasına engel olur. Böylesi ufak oluşumların %99.9u hapsedebilmek gibi bir özelliği vardır. Bu sayede hem yerleri temizleyebilir hem de soluduğunuz havanın daha temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Karaca Vantuz S6 Elektrikli Süpürge

Karaca Vantuz S6 Elektrikli Süpürge için ürün özellikleri ...

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE KATEGORİSİNDEKİ DİĞER ÖNERİLER

İçindekiler

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo