2022 En İyi Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri – Çamaşır Makinesi Ürün İncelemeleri

EN İYİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÖNERİLERİ

Bir ev için olmazsa olmaz bir üründür. Çamaşır temizliği bizleri mikrop ve bakterilerden korur. Ayrıca yorgan çarşaf yastık gibi kişisel, cilde temas eden ürünlerin sıklıkla yıkanması gerekir. Çamaşır makinesi elde yıkamaya göre çamaşırları daha temiz hale getirir. Sıcaklığa elinizin dayanamayacağı derecelerde yıkama yapmaktadır. Bugün piyasaya baktığımızda birçok markaya ait, uygun fiyatlı çamaşır makinesi bulunabilir. Önemli olan tamburu sağlam çok programlı yürümeye yapmayan çamaşır makinesini uygun fiyata satın almaktadır. Bu yazımızda en çok tercih edilen çamaşır makinesi markalarını sizler için derledik.

BOSCH WGA252X0TR A+++ 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Ürün 3 yıl garantili olup BOSCH tarafından kurulum ve montaj hizmeti vermektedir. Uzun ömürlü bir makinedir ve çok sessiz çalışır. Yüksek verimli yıkama performansı sağlar. 10 kilogram yıkama kapasitesi, a sınıfı enerji, düşük güç MOD ile tasarlanmıştır. 220 standart yıkama yılda 9900 litre su tüketimine eşittir. 1200 devir 60 derecelik bir yıkama esnasında çıkan ses 51 DB’DİR. Spor giysiler, pamuklu, bebek programı, kısa program yünlü, hassas, ipek gibi birçok programı bulunur. Devir ayarı ayarlanabilir, sıcaklık, kalan süre, ön yıkama gibi önemli bilgileri dijital panelde rahatlıkla görebilirsiniz. Yeniden çalıştırma, durdurma, başlat, beklet tuşları ile makineye kolaylıkla yön verebilirsiniz. Dengesiz yük kontrolü, köpük tarama sistemi ve deterjan bölümünün kendi kendini temizleme özelliği bulunur.

No posts for this criteria.

Vestel CMI 106121 1200 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi

Alerji Uzmanı Vestel Teknolojisi; Özel olarak geliştirilmiş Alerji Uzmanı programı ile çamaşırlarınız üzerindeki bakterilerin* %99.99’unu ve virüslerin* %99.99 ‘unu öldürerek etkisiz hale getirir. Bu sayede çamaşırlarınızda maksimum Hijyen sağlanır. İNVERTER motoru sayesinde tamburun dönmesi anında çok fazla enerji harcamaz ve gürültü yapmaz. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz markanın tercih edilen modelidir. 10 kilogram kapasiteli ürün ile çift kişilik yorganları ve kilimleri rahatlıkla yıkayabilirsiniz.  Enerji ve su tüketimi azlığı sebebiyle tasarruf sağlayabilirsiniz. BOOMERANG gövde sayesinde makine sıkma aşamasında asla hareket etmez.

No posts for this criteria.

PROFİLO CGA252X0TR Beyaz Çamaşır Makinesi

Lekelerde uzman Profilo Yeni Nesil Suda Bekletme özellikli çamaşır makineleri, giysilerinizi sizin yerinize suda bekleterek zorlu lekeleri yumuşatır ve zahmetsizce çıkarır. Aktif su özelliği kumaşın yapısı ve kaç kilogram çamaşır yıkayacağını belirleyerek sudan tasarruf eder. C sınıfı enerji verimliliği çalışmaktadır. Standart yıkama programında yaklaşık 47 litre su tüketir. Sıkma aşamasına geldiğinde b sınıfı enerjiyle kullanıma eder. 10 kilogram çamaşır yıkama kapasitesine sahiptir. Ses seviyesi 72 DB’DİR.

Hijyen ekstra tambur temizleme sıkma ön yıkama, ekspres 30 DK gibi seçenekleri bulunur. Fazla yük bindiğinde artan yük alarmı verir. Bu sayede makinenin çamaşırları verimli şekilde yıkamayacağını ve deterjan kalıntıları olabileceği sinyalini verir. Çocuk kilidi ve fazla köpük uyarısı düşünülerek tasarlanmıştır.

No posts for this criteria.

WİNDSOR WS 2912 S 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Kirli çamaşırları ve yeterli deterjanı koyarak çalıştırma sağladığınızda ilk olarak 78 DB seviyesinde bir sesle karşılaşacaksınız. Kullanımı kolaydır. Çocukların karıştırmaması için çocuk emniyet kilidi bulunmaktadır. 9 kilogram çamaşır yıkama kapasitesi bulunur. İstediğiniz zaman durdurabilir kilit sesinden sonra kapağı açabilirsiniz. Durulama esnasında kapak kilidi açılmayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamburu kolayca temizlenebilir ve içinde deterjan kalıntısı barındırmaz. Yüksek devirle çamaşır yıkanması durumunda kuruya en yakın şekilde sıkma işlemi yapar. A sınıfı enerjiye sahiptir. Fazla su ve elektrik tüketmez. Aşırı yüklenme durumunda makinede titreme hareketlenme söz konusu değildir. Dakikada 1200 devir ile çalışmaktadır. Perde yorgan bebek giysileri ön yıkama gibi çok programlı bir makinedir. Cinsine göre program kullanma özelliği ile çamaşırlar kalıcı lekelerden arınarak daha temiz yıkanır.

No posts for this criteria.

ROBOT SÜPÜRGE KATEGORİSİNDEKİ DİĞER ÖNERİLER

 

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

Logo