2021 En İyi Buzdolabı Tavsiyeleri Markaları ve Yorumları

EN İYİ BUZDOLABI TAVSİYELERİ

Mutfak beyaz eşyaları arasında en çok ihtiyaç duyulan şey buzdolabıdır. Alınan yiyeceklerin daha uzun ömürlü olmasını sağlarken bozulan gıda israfının önüne geçerek tasarruf sağlar. Böylece sık sık alışveriş yapmaz,  gıdaları çürümeden muhafaza edebilirsiniz. Yaz aylarından soğuk içecek depolamak yiyecekleri dondurarak saklamak kışın bile lezzetini kaybetmeden tüketebilmeniz için büyük kolaylık sağlar. Birçok marka en iyi buzdolabını üretebilmek adına her geçen gün fonksiyon ve kullanım özelliklere bir yenisini ekliyor. Görüntü açısından da beklentileri karşılayacak çeşitlilik artmıştır. Karar vermekte zorlananlar için alternatif ürünleri değerlendirerek sizler için yazımızda paylaşıyoruz.

BEKO 683721 EI KOMBİ TİPİ 2 KAPAKLI NO FROST BUZDOLABI

Leke tutmayan yüzeye sahip buzdolabı dondurucu bölümü altta tasarlanmıştır. Toplam brüt hacmi 720 litredir. Elektronik gösterge sayesinde derece kontrol edebilir ayarları rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Ekonomik MOD aracılığı ile enerji tasarrufu sağlanabilir, evde olmamanız durumunda buzdolabı tatil MODUNA alabilirsiniz. PROSMART kompresör dolap içi LED aydınlatma kapı yönü değiştirme gibi birçok özellik bulunmaktadır. Buzdolabı sesiyle rahatsız etmez 41 DB sese sahiptir. Uyarıcı özelliği sayesinde kapısı açık kalması durumunda sesli uyarı yapar. Dondurucu kısmı hızlı soğutma yapar. Soğutucu bölme fanı koku önleme sistemi, EVERFRESH teknolojisi ile donanımı güçlendirilmiş şekilde satışa sunulmaktadır.  Dondurucu bölümü oldukça geniş olup 2 çekmece bir adet kapaklı bölümü bulunmaktadır. 160 litre alım kapasitesine sahiptir. Günlük olarak 6 kilogramı hızla dondurabilir. Aydınlatmalı özel tasarım kapılar ile bulunduğu ortama görsel bir zenginlik katmaktadır.

Beko 683721 EI Inox Buzdolabı, Soğutucu

Beko 683721 EI Inox Buzdolabı, Soğutucu için ürün özellikleri ...

BOSCH KGN56VIF0N A++ 559 LT No-FROST Kombi Tipi Buzdolabı

Uzun ömürlü çalışan LED aydınlatması sayesinde BOSCH KGN56VIF0N Buzdolabı homojen bir şekilde aydınlanır ve parlama yapmaz. Böylece dolabın içini rahatlıkla görerek aradığınızı bulursunuz. Raf ve çekmeleri istek ve ihtiyacınıza göre Dizayn edebilirsiniz. İç bölüm aparatları kolayca temizlenebilmektedir. Buz tutma özelliğine karşı koruma sağlayan No FROST özelliği sayesinde daha kaliteli bir kullanım yapabilirsiniz. Aynı zamanda zaman ve enerji bakımından size kolaylık kazandırır. Ayrıca A++ enerji sınıfında yer aldığı için boşa enerji harcamamanızı sağlar. Büyük gıdaları saklayabilmek için derin çekmeceleri vardır. Depolama yaparken sürekli yer değiştirmekle uğraşmazsınız. 559 litre hacmi bulunan buzdolabı daha çok yiyeceği depolama fırsatı sunar. Kalabalık ailelerin rahatlıkla kullanabileceği bir modelidir. Elektrik kesinti durumunda bile yiyecekler 24 saat boyunca tazeliğini kaybetmez. Dondurucu bölümünde bulunan gıdalarda bozulma ya da kokma sorunu yaşamazsınız.

Siemens KG76NAIF0N Buzdolabı, Soğutucu

İç sisteminde LED aydınlatma kullanılan buzdolabında bir şeyler aramak bu sayede sandığınız kadar zor olmaz. Arkada kalmış olan ürünleri bile aydınlatma sistemi ile rahatça bulabilirsiniz. LED aydınlatma sistemi çok fazla enerji tüketmez. FRESH SENSE özelliği ile çalışan buzdolabı, meyve ve sebzeleriniz için sağlıklı bir saklama alanı sunar. Buz çözdürme İşlemi gerektirmez. İş yükünüzü üzerinden alacak bir özelliğe de sahip olan buzdolabı, NO FROST özelliği sayesinde buz çözdürme işlemi ile uğraşmanıza gerek bırakmaz. Çünkü dolabın içerisi buz tutmaz ya da karlanma yapmaz. ++ enerji sınıfında çalışır. Yıllık enerji tüketimi maksimum 335 KWH olarak hesaplanmıştır. Yiyeceklerinize iyi geldiği kadar cebinize de iyi gelir.

Siemens KG76NAIF0N Buzdolabı, Soğutucu

Siemens KG76NAIF0N Buzdolabı, Soğutucu için ürün özellikleri ...

PROFİLO BD3076WFVN Buzdolabı, Soğutucu

406 litrelik soğutucu ve 115 litrelik dondurucu iç hacmi ile hem günlük kullanılan gıdalar için gereken depolama alanını sağlar hem de dondurularak saklanma ihtiyacı duyan ürünler için güvenli bir koruma ortamı sağlar.

Soğutucu içinde bulunan raflar, yumurtalık ve kapı için şişe tutucu bölmeleri dolap içi düzeni sağlamaya yardım ederken nem düzeyi ayarlanabilen sebze çekmecesi de sebze ve meyvelerin uzun süre taze kalmasına yardımcı olur. Geleneksel çift kapılı buzdolaplarının aksine alttan donduruculu tasarımıyla günlük kullanım için rahatlık sağlar. No FROST olması sebebiyle buzlanma ve karlanma gibi sorunlarla karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırır.

BUZDOLABI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER ÖNERİLER

 

İçindekiler

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo