2022 En İyi Ankastre Set Tavsiyeleri – Ankastre Ürün İncelemeleri

Son yıllarda mutfak dolapları bile ankastre set ölçülerine göre yapılmaktadır. Yeni binalarda satışı yapılacak daireler ankastre seti içinde anahtar teslim edilir. Daire sahipleri, mutfak yenileyenler, yeni evlenenler, tarafından en iyi ankastre set modelleri araştırma konusu iken, detaylı olarak en iyi 2021 yılı markalarının ankastre setlerini inceleyeceğiz,

SİMFER Ekonomik Beyaz Cam Ankastre Set7339 Fırın+3507 Ocak+9604 Davlumbaz

SİMFER elektronik ev aletleri dayanıklı ürünler konusunda müşterisinden daima tam not almayı başarmıştır. Bu ankastre seti kullanım açısından oldukça kolaydır. Siyah beyaz ve metalik SİLVER renk seçeneklerine sahiptir. Cam yüzeyi parlak olup temizliği basit deterjanlar ile çıkabilecek kadar kolaydır. Ürünler orijinal olup kutulu ve faturası ile gönderilmektir.

Ankastre Ocak

4 Gözü Gazla çalışabilen cam yüzeyli Ocak, 4 gözünde de emaye ızgarası bulunmaktadır. Ateşleme kısmı düğmesi aracılığı ile sağlanmaktadır. Her hangi bir sıvının taşması durumunda otomatik gazı kesen yüksek verimli üründür.

Ankastre Fırın

60 litre kapasitesi olan GRİLL özellikli dokunmatik program özelliği bulunur. A sınıfı enerji tüketir. 6 fonksiyon turbo dijital olup teleskobik ray özelliği vardır. Cam kısmında 3 cam kullanılarak üretilmiş dokunmatik dakika ayarlama sistemi uygulanarak üretilmiştir.

Ankastre Davlumbaz

Tüm mutfak modellerine uyabilen genişliği 60 cm cam paneldir. Hava transferi çok hızlı sağlanan, buton kontrol paneline sahiptir. Spotlu LED lambalar 3 ayrı emiş gücü programı vardır.

No posts for this criteria.

LUXELL SİLVERSTONE Camlı Ankastre Set HARR Teknoloji

LUXELL ankastre set uygun fiyatları nedeniyle fazlaca talep görmektedir. Cam yüzeyleri temizleme kolaylığı sağlamaktadır.  Ürünler sıfır kutulu şekilde gönderilir. 3 yıl garantili faturalı şekilde teslim edilir. Renk seçenekleri mevcuttur.

Ankastre Fırın

A sınıfı enerji ve HARR teknolojisi ile üretilmiştir. Termostatlı, krom ızgara teli emaye iç haznesi, 2 emaye paslanmaz tepsisi bulunur. 1600W gücüne sahip, iç aydınlatma lambası bulunan 3 programlı üründür.

Ankastre Ocak

4 gözlü üründür, otomatik çakmakla yakma düğmesi bulunur. Cam parlak yüzeydir. Emaye paslanmaz ızgara ve gaz kilit sistemi ile güvenlik sağlar. Doğalgaz girişlidir, dönüşümü mümkündür. Tertibatlı gaz muslukları vardır.

Ankastre Davlumbaz

Hemen hemen tüm davlumbazlar gibi 60 cm açılıdır. Alüminyum filtrelidir. Sessiz çalışan ürünün manuel kontrol tuşları bulunur. 100 W gücüne sahiptir. Yıkanabilen filtresi tıkanmanın önüne geçer. Kuvvetli motor 3 kademeli emiş gücü ile kullanım rahatlığı sağlar.

No posts for this criteria.

ESTY Gri Cam Ankastre Set- AEF6603S02 Fırın, Ocak, davlumbaz

En iyi ankastre set seçenekleri arasında fazlasıyla tercih edilen markadır. Ürün farklı renk seçeneklerine sahiptir ve piyasaya bakıldığında oldukça uygun fiyatlara satışı yapılmaktadır. 3 yıl garantili ve oldukça kullanışlı modeldir.

Ankastre davlumbaz

60 cm çapı bulunan dokunmatik kontrol panelli üründür. Otomatik kapanma özelliği, hızlı hava çıkışı performansı bulunur. 3 programlı emiş gücüne sahiptir. Ses seviyesi 60 cm MİN. 51 MAX. 61 DB, baca ve karbon filtre özelliğine sahiptir. LED aydınlatma ile görsel duruş güçlendirilmiştir. NR-V baca kontrol sistemi ve yıkanabilen yağ filtresi bulunur. D sınıfı enerji tüketimine sahiptir.

Ankastre Ocak

Emaye ızgaralı dört gazla çalışan gözü vardır. Yüksek verimli ateşleme sistemi ve düğmesi, gazı otomatik kesme özelliği vardır. Silmesi ve temizlemesi oldukça kolaydır.

Ankastre fırın

Fırının gömülebilir düğmesi vardır. Dijital ekranı bulunan fırın zaman ayarlayıcı ve ekran kilidi özelliğine sahiptir. Turbo fanlı çıkarabilir tel ızgaraları,2 adet paslanmaz tepsisi bulunur. 72 litre hacmi vardır. A sınıfı enerji ile çalışır. Çıkarıp yıkanabilen cam kapısı temizliği ekstra kolaylaştırmaktadır.

No posts for this criteria.

SİLVERLİNE BO6501W01 – CS5335W01 – 3420 CLASSY 60 Beyaz Cam Ankastre Set

SİLVERLİNE alıcıların memnuniyetle kullandığı markalardan biridir. Oldukça kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatla satılması tercih sebebini en üst seviyelere çıkarmaktadır. İsteğe göre beyaz siyah metalik gri olarak renk seçenekleri vardır.

Ankastre ocak

Keyifle yemek pişireceğiniz 4 adet gazlı gözü vardır. Izgaralar soyulmaz paslanmaz emayedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı bir üründür. Gaz emniyeti sayesinde otomatik olarak gazı keser ve kendini kilitler. Otomatik ateşleme düğmesi vardır. Izgaralar bulaşık makinesinde yıkanabilir ürün cam yüzeyi kolay temizlenir.

Ankastre Fırın 

60 litre kapasitesi programlama özelliği bulunur. A sınıfı enerji ürünüdür. Dijital gösterge ve zaman ayarına sahiptir. 2 adet paslanmaz tepsi teleskobik ray sistemi bulunur.

Ankastre Davlumbaz 

Yıkanabilen yağ filtresi kolayca yıkanabilir. Çok yüksek emiş gücü vardır. Balık kızartma yağı gibi keskin kokuları hızla çeker. Cam paneli ıslak bez ile temizlenebilir. LED lambaları bulunan kullanımı kolay bir üründür.

Silverline BO6501W01 – CS5335W01 – 3420 Classy 60 Beyaz Cam Ankastre Set

Silverline BO6501W01 - CS5335W01 - 3420 Classy 60 Beyaz Cam Ankastre Set Lezzeti Sever Fırın ve ocakta ...
1 Yorum
  1. Bende simfer ankastre set aldım, rengi çok güzel oldu, servis garantisi var ve memnunum, hemen hızlı bir şekilde kurulumu yaptılar, davlumbaz birqz sesli çalışıyor ama en düşük hızında bir sorun yok, uzun yıllar kullanırım düşüncesindeyim

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

Logo