Akıllı Bileklikte XIAOMI Devrimi – Xiaomi Mi BAND 6 Akıllı Bileklik İncelemesi

Otomatik olarak algılanan bu akıllı bileklikler sayesinde egzersizlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı bilekliklerde yer alan havuzda yüzme, yoga, dans, ip atlama, jimnastik, esneme, boks, bowling, basketbol, step, PİLATES, ZUMBA ve voleybol gibi yeni FİTNESS gibi birçok aktiviteyi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede boks eldiveni ve el bandajı kullanırken verilerinizi konforlu bir şekilde takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda stres izleme özelliğine sahip olan bu cihazlarda, nefes egzersizleri, boşta durma uyarıları, PAI zindelik endeksi değerlendirmesi, adım sayacı, hedef belirleme özellikleri yer alır. Vücudunuzu takip ederek daha sağlıklı bir yaşam sürmenize destek olan bu cihazlar sayesinde istediğiniz her yerde kan oksijen doygunluğu düzeylerinizi öğrenebilirsiniz. Geceleri kalp oksijen doygunluğunu izleme özelliği ile gecelik kan oksijen doygunluğu düzeylerinizi takip edebilir, uyku sırasındaki nefes kalitenizi kontrol edebilirsiniz. Uyku izleme özelliğine sahip olan bu cihazlar sayesinde kaliteli bir uyku çekebilirsiniz. Kalp atış hızında meydana gelen değişikliklere göre uyku süresini, REM uykusunu, derin uykuyu ve hafif uykuyu doğru bir şekilde kaydederek, uyku kalitenizi arttırmaya yardımcı olur.

Kalp atış hızında meydana gelen değişikliklere göre uyku süresini, REM uykusunu, derin uykuyu ve hafif uykuyu doğru bir şekilde kaydederek, uyku kalitenizi arttırmaya yardımcı olur. Manyetik şarj özelliği bulunan XİAOMİ akıllı bileklik 6, 14 günlük ekstra uzun pil ömrü elde etmenizi sağlar. Bununla birlikte manyetik şarj özelliğine sahip olan bu bileklikleri hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Pil tipi lityum iyon polimer olan bu akıllı bileklikler 125 MAH pil kapasitesine sahiptir.

N11 Satın Alınma Oranı
86 %
GittiGidiyor Satın Alınma Oranı
84 %

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Saat

Xiaomi Mi Band 5 Siyah Akıllı Saat için ürün özellikleri ...
Çiçek Sepeti Satın Alınma Oranı
82 %

XIAOMI MI BAND 5 AKTİVİTE SAATİ SİYAH

Marka: Xiaomi Bağlantı: Bluetooth 5.0 Bluetooth Özellikleri: BLE Ekran Boyutu: 1.1 inç ...
Trendyol Satın Alınma Oranı
82 %

Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik (Xiaomi Türkiye Garantili)

Ürün ÖzellikleriÖzellik:Nabız ÖlçmeGaranti Tipi:Resmi Distribütör Garantiliİşletim Tipi:DiğerRenk:SiyahGaranti Süresi:2 ...

Kullanıcı yorumu:

Ürünü çok beğendim, açıklamalarda anlatıldığı gibi. XİOMİ çok güzel ürünler üretiyor. Fiyatı da çok uygun.

Kullanıcı yorumu:

Ürün elime ulaştı. Telefona bağlayıp ayarlarını yaptıktan sonra şarjı rahat 8-10 gün arası gidiyor. Kalp atışı ve kandaki oksijen miktarı ölçümlerinden pek bir hata yok ama stres ölçümlerinin doğruluğundan pek emin değilim. Uyku takibi çok güzel bir şey günde ne kadar uyuduğuma uykumu ve derin uykumu ne kadar aldığıma dikkat etmiyordum ve bu uyku evrelerinin kendimi geliştirmemde ne kadar etkili olduklarını bilemiyordum. Saat muadillerine göre tam bir fiyat performans ürünü. Fakat malum ülkemizde enflasyon günden güne artıyor. Fiyatının biraz daha düşmesini bekleyin derim ama ekonomiye baktığımızda fiyatının düşme olasılığını çok görmüyorum ama 350 TL den yukarı olmadığı sürece gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

En ucuz Xiaomi Mi BAND 6 Akıllı Bileklik, Xiaomi Mi BAND 6 Akıllı Bileklik fiyatı, Xiaomi Mi BAND 6 Akıllı Bileklik hangi mağazalarda var, Xiaomi Mi BAND 6 Akıllı Bileklik yorumları, Xiaomi Mi BAND 6 Akıllı Bileklik 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatıÜrün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo