Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041

Trendyol
342,90 TL Mağazaya Git

Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 fiyatı, Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 özellikleri, Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 önerileri, Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Akıllı Saat Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Ürün Özellikleri

Garanti Tipi:
İthalatçı Garantili
Kasa Çapı:
44 mm
Renk:
Gümüş
Garanti Süresi:
2 Yıl
Kasa Renk:
Lacivert
Kordon Renk:
Lacivert
Ekran Boyut Aralığı:
1.5″ – 2″
Batarya Kapasitesi Aralığı:
200-300 mAh
Beden:
Tek Ebat
GPS:
Yok
Nabız Sensörü:
Var
Suya/Toza Dayanıklılık:
Var
Titreşim:
Var
Uyku Takibi:
Var
Sesli Görüşme:
Var
Adımsayar:
var
Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041
Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041
342,90 TL

En ucuz Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041, Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 fiyatı, Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 hangi mağazalarda var, Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 yorumları, Black Dice Iphone ve Android Uyumlu Watch 7 Plus Son Nesil Gümüş Yan Düğme İleri Geri ve Yakınlaştırma Aktif ELKT0041 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatıÜrün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo