Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava

GittiGidiyor
302,00 TL Mağazaya Git

Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava ürünü tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava fiyatı, Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava özellikleri, Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava önerileri, Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Elektrikli Mutfak Aletleri Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Arnica Elektrotava GH28040 Kırmızı Elektrikli Tava için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Arnica Elektrotava GH28040 Kırmızı

Marka

Arnica

Model Elektrotava GH28040 Kırmızı

Tasarım

Renk Kırmızı
Genişlik 40 cm
Derinlik 9 cm

Genel Özellikler

Güç 1200 W
Hazne Sayısı 1
Isı Ayarı Var

Fonksiyonlar ve Diğer Özellikler

Fonksiyonlar Pişirme Pizza
Diğer Özellikler Isıya Dayanıklı Tutma Kolları Isıya Dayanıklı Cam Kapak Gizli Rezistans Yapışmaz Pişirme Yüzeyi Çıkarılabilir Termostat

Tüm Özellikler

Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava
Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava
302,00 TL

En ucuz Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava, Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava fiyatı, Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava hangi mağazalarda var, Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava yorumları, Arnica Elektrotava Granit Kırmızı Çok Amaçlı Tava 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı
Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo