Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)

Çiçek Sepeti
599,00 TL Mağazaya Git

Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) ürün tarafından satışa sunulmuştur. Ürünün tüm özellikleri, ürün incelemelerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) fiyatı, Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) özellikleri, Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) önerileri, Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) kullanıcı yorumları.

Bu ürün size tarafından gönderilecektir. Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır. Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) şuan ki mağazanın son fiyatını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Akıllı Saat Kategorisinde Yer Alan Diğer Ürün İncelemeleri

Ürün Açıklaması

Kan-oksijen Seviyesi Ölçümü

Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, zihinsel stres altındayken veya maraton ve spor salonu seansları gibi yoğun egzersizler yaparken kan-oksijen doygunluğunuzu hemen ölçebilir ve fiziksel durumunuzu anlayabilirsiniz.

60+ Spor Modu

Amazfit Bip U, 60’tan fazla egzersiz moduna sahiptir. Bunlar Açık havada koşu, Koşu Bandı, Yürüyüş, Açık havada bisiklet, Kapalı alanda bisiklet, Yoga, Kriket, Beyzbol, Basketbol, ??Masa tenisi, Badminton, Serbest antrenman, Balık tutma, Havuzda yüzme vb.

5 ATM Suya Dayanıklılık

50 metreye kadar suya dayanıklı(3), yüzmek için Bip U’yu takabilirsiniz ve su altında bile hareketlerinizi takip eder ve başarılarınızı kaydeder.

7/24 Kalp Atış Hızı İzleme

Huami’ye özel BioTrackerTM PPG biyolojik optik sensörü ile Bip U, 24 saat kesintisiz kalp atış hızı izlemeyi sürdürebilir ve yüksek kalp atış hızı uyarıları sağlayabilir.

Uyku Kalitesi İzleme

Derin uyku, hafif uyku, REM, uyanıklık zamanı ve öğleden sonra uykuları dahil olmak üzere uyku aşamalarınızı doğru bir şekilde izleyin ve size uyku kalitesi puanı ve içgörü sağlamak için özellikleri yorumlayın.

Yüksek hassasiyetli GPS

GPS ve GLONASS konumlandırma sistemleriyle donatılan Bip U Pro, koşu veya bisiklete binme gibi açık hava sporlarından sonra incelemeniz için daha hassas konum takibi sunar.

PAI™ Sağlık Değerlendirme Sistemi

PAI™, kalp atış hızı verileri, aktivite süresi ve diğer sağlık verileri gibi karmaşık bilgileri sayısal değerlere dönüştürmek için algoritmalar kullanan ve bu verileri kullanıcılara sunan bir sağlık değerlendirme sistemidir.

50 Saat Yüzü

Ruh halinize ve kıyafetinize uygun 50 saat yüzü mevcuttur veya daha kişiselleştirilmiş bir saat yüzü için kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Bip U, saatinize her bakışınızı benzersiz bir deneyim haline getiren animasyonlu saat yüzlerini de destekler.

Alexa Dahili

Amazfit Bip U Pro’nuzda Amazon Alexa ile konuşabilirsiniz. Alexa’ya sorular sorun, çeviriler alın, alarmlar ve zamanlayıcılar ayarlayın, hava durumunu kontrol edin, akıllı ev cihazlarınızı kontrol edin ve daha fazlasını yapın.

Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili)
599,00 TL

En ucuz Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili), Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) fiyatı, Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) hangi mağazalarda var, Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) yorumları, Amazfit Bip U Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) 2021 fiyat, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, trendyol fiyatı
Ürün hakkındaki düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazın

incelesek.com
Logo